Okta - פתרון ניהול זהויות מספר 1 בעולם | Teraworks

Okta - פתרון ניהול זהויות מספר 1 בעולם

הצטרפו לחווית הלקוח הטובה בעולם, יעילות בניהול מערך ה-IT והגנת סייבר מתקדמת לניהול משתמשים. התחילו להנות מאבטחה מושלמת.

יותר מ-15,000 מותגים עולמיים סומכים על Okta שתבטיח את האינטראקציות הדיגיטליות שלהם עם עובדים ולקוחות. הפלטפורמה הנבחרת כמובילה בתחומה בעולם בעשר השנים האחרונות ע"פ האנליסטים המובילים

ניהול זהויות לקוחות
| CIAM

עמוד ההתחברות שלכם צריך למצוא את האיזון בין נוחות המשתמש לבין מתן מענה לפרטיות ואבטחה. החל משיפור חווית הלקוח באתרים ובאפליקציות, התחברות פשוטה ומאובטחת עם MFA בקליק אחד. (הבטיחו למשתמשים שלכם עבודה רציפה עם מינימום הפרעות באמצעות פיתרון אוקטה ללקוחות)

ניהול זהויות עובדים
| Workforce

סביבת העבודה שלך היא הלב הפועם של העסק. הגנו על העובדים, שותפים, והקבלנים שלכם ואפשרו להם סביבת עבודה בטוחה בכל מקום ובכל זמן. קבלו כלים לאבטחה ואוטומציה בענן, עם תמיכה מלאה בסביבות היברידיות.

ניהול מחזור חיי העובד בארגון - מקליטתו ועד עזיבתו

אוטומציה מלאה ומאובטחת של חיי העובד בארגון מרגע הגיוס ועד עזיבתו, תוך מתן מענה לשינויים ארגוניים בזמן אמת. בואו להבין איך החברות המתקדמות בארץ מנהלות את גיוס העובדים באמצעות אוקטה וחוסכים זמן עבודה ומשאבים בצוות הIT באמצעות אוטומציה והפחתה של משימות ידניות.

מוכנות הארגון בגיוס עובד חדש

עובד ביומו הראשון מקבל את הגישה למערכות הרלוונטיות לפי השיוך הארגוני שלו. העובדים ירגישו את מוכנות הארגון כלפיהם, לא ירדפו אחרי יוזרים למערכות השונות ויוכלו להתחיל להיות אפקטיביים ביומם הראשון. חווית לקוח מדהימה אין פירושה התפשרות על אבטחה, שילוב פקטור הזדהות נוסף (MFA) יאפשר גם אבטחה מעולה לארגון.

אוטומציה פשוטה

יישמו אוטומציה בצורה מאובטחת לטכנולוגיית ענן, On-Prem או שילוב היברידי עם Okta Integration Network - הקטלוג מציע מעל ל-7,000 אינטגרציות לשירותי ענן נפוצים הנתמכים ב-SAML ו-Provisioning לחיבור פשוט ומאובטח למערכות הארגוניות שלכם.
המותגים הגדולים בארץ ובעולם סומכים על Okta בניהול זהויות של כוח העבודה שלהם

מושיקו גבאי

IT & SECURITY, חברת Salt Security

"כחלק מפרויקט ההטמעה עם טרהוורקס תהליך ה-onbording השתנה מקצה לקצה. מעבודה ידנית שהתבצעה ע"י מספר אנשים, עברנו לאוטומציה מלאה, לפני שהעובד אפילו מתחיל לעבוד."

שגיא מלכה

מנהל IT, חברת Dalet

"אני עובד עם טרהוורקס כשנתיים וחצי. הדברים הבולטים בעבודה המשותפת הם ידע ומקצועיות. במהלך חודשים בודדים הכשרנו את כל הארגון להשתמש ב-Okta כ-Identity provider, בכל המערכות הרלוונטיות. תמיד תמצאו מענה זמין, מהיר ומקצועי".

טל שילאן

מנהלת IT, חברת משלוחה

״Teraworks שונה במפה הישראלית. יש לך מנהלת פרויקט צמודה ואם אתה לא מצליח להגיע לאיש טכני, יש מישהו שתופס את כל זרועות התמנון בדרך הנכונה. יש מענה זמין ומקצועי סביב השעון״.

שאלות ותשובות

מה זה Okta?

Okta הינה פלטפורמת ענן שמטרתה לנהל זהויות והרשאות משתמשים בכל הארגון ולכל סוגי המשתמשים החל מעובדי החברה ועד ללקוחות, בצורה מאובטחת, פשוטה ועצמאית.

האם בסביבת Okta יש זמן השבתה?

מערכת Okta חייבת להיות זמינה בשביל לגשת לכל אפליקציה בארגון, לכן אין זמן טוב להיות מושבת. כתוצאה מכך הארכיטקטורה בנויה לזמינות של 99.99% לכל הלקוחות. עם Okta יש אפס זמן השבתה מתוכנן.
תוכלו תמיד להתעדכן בסטטוס השירותים של אוקטה באתר https://status.okta.com.

מה עלי לעשות אם ננעלתי מחוץ לOkta?

אם אינכם מצליחים להיכנס ל-Okta, לחצו בדף ההתחברות על הלחצן 'Need help signing in?' בתחתית דף הכניסה. לאחר מכן בחרו 'Forgot Password' כדי לאפס אותה. הזינו את שם המשתמש ובחרו לאפס אותה באמצעות אחת האופציות הקיימות.

איך ניתן לצור טאב נוסף בOkta דאשבורד?

כדי ליצור כרטיסייה חדשה, לחצו על ה-+ לצד הכרטיסייה האחרונה. תתבקשו להזין שם כרטיסייה חדשה (לדוגמה, "אישי"). הזינו את שם הכרטיסייה ולחצו על 'שמור' כדי ליצור אותה. ניתן ליצור עד חמש כרטיסיות לכל היותר.

כיצד ניתן לשנות את סדר התצוגה של האפליקציות שלי בOkta דאשבורד?

כדי לשנות את סדר היישומים, לחצו והחזיקו את סמל האפליקציה ולאחר מכן גררו ושחררו את האפליקציה למיקום שבו תרצו להציג אותה.

מה זה Okta plugin?

תוסף הדפדפן של אוקטה מאפשר למשתמשי הקצה התחברות לאפליקציות שאינם תומכות ב SAML כניסה אוטומטית באמצעות SSO.

האם לOkta יש גיבוי?

חברת אוקטה אינה מציעה גיבוי כחלק מסל הפתרונות שלה. עם זאת, חברת accSenSe המיוצגת גם היא על ידינו בטרהוורקס, מציעה שירות גיבוי משלים ללקוחות אוקטה. השירות של accSenSe מציע גיבוי אוטומטי לבסיס נתוני המשתמשים בארגון ולכלל הקונפיגורציות שהוגדרו בסביבה, עם אפשרות לשחזור מלא של סביבת העבודה לכל נקודת זמן כך שאתם מוגנים בכל תקלה או מתקפת סייבר. למידע נוסף

מה ההבדל בין Okta mobile ל Okta verify

Okta Mobile היא אפליקציה לנייד המאפשרת גישה לכל האפליקציות שלכם בהתקן נייד. Okta Verify היא גם אפליקציה לנייד. תפקידה לשמש ככלי אימות כניסה לשרת ה-Okta הארגוני מההתקן הנייד.

באילו הסמכות Okta עומדת?

חברת Okta עומדת במגוון תקנים והסמכות. ביניהן, SOC2 Type II, ISO 27001/27017/27018, PCI Attestation + SAQ-D + Matrix ועוד. לרשימה המלאה – לחצו כאן

באילו פרוטוקולי הזדהות Okta תומכת?

הפרוטוקולים הנתמכים על ידי אוקטה הם: OpenID Connect (OIDC) | SAML | SWA | WS-Fed. למידע נוסף.

מה הטלפון של התמיכה של Okta?

11800-2190964+ ותמיד אפשר גם לפנות אלינו 073-3236441

מידע טכני נוסף

למד על מגוון הפתרונות של Okta

התחילו לעבוד עם Okta עכשיו