ניהול התקני קצה - Teraworks
בלוג

ניהול התקני קצה

איציק חנן  |  20 מרץ 2018

עם מערכות הניהול של Teraworks תוכלו לנהל את מאגרי המידע של מפעלי ענק בלי להניד עפעף או לקום מהכסא. כשהמידע הארגוני מנוהל ברמת מופת, כל הגורמים הסביבתיים מתחילים לזרום בקלות, בדינמיות מפתיעה ובשליטה שבאה בקלות ובלי מאמץ.
Teraworks מספקת קונסול מרכזי לשליטה בתחנות קצה, שרתים וסמארטפונים, המאפשר לכם לנהל את המידע הארגוני שלכם בהינף אצבע. איך עושים את זה?

 

 

על מערכות ניהול תחנות קצה של Teraworks
הארגון שלך גדל ועמו הצורך בניהול חכם ואפקטיבי של מאגרי המידע השונים. סיסמאות השמורות במכשירים ניידים של עובדי הארגון, תכתובות מסווגות עוברות ידיים מרובות ונחשפות לעיניים שונות, נתונים סודיים אודות לקוחות נשמרים אצל עובדים לפעמים גם בלי שדרג ההנהלה יהיה מודע לכך.

אתם בוחרים למי המידע ייחשף, אתם בוחרים אילו בעלי תפקידים יכולים לגשת למידע ואילו לא, השליטה המלאה היא בידיים שלכם. הפיקוח על תעבורת המידע הארגוני וייעול התפקוד השוטף של החברה עובר אוטומציה המאפשרת העברת מידע במהירות טיסה, בלי לפגוע בחסינות וברמות הסיווג של המידע הארגוני.

מה כולל ניהול מידע בתחנות קצה?

 1. ניהול נכסים חכם
 2. הטמעת מערכות הפעלה באופן ורטיקלי, הוריזונטלי או פרסונלי
 3. אבטחת מידע בנקודות הקצה
 4. איתור וירוסים ואיומים בזמן אמת
 5. הצלת מידע ארגוני חיוני מפני אבדן הודות לתגובה מידית
 6. תיקונים שוטפים
 7. הפצת תוכנות בתוך שניות
 8. תחזוקת יישומי הארגון
 9. הקצאת גישה וחסימת גישה,
 10. שמירה על תיקוני אבטחה שוטפים
 11. ניהול התקנים ומחשבי Windows®, Mac®, Linux® ו- UNIX®, מחשבי Chromebookו
 12. ניהול מדפסות וסורקים

רוצים לשמוע עוד?
סלולרי, טאבלט וניידים אחרים

החל מסמארטפונים וטאבלטים ועד לשעונים חכמים – נקודות הקצה בשליטה הארגונית של מחלקת IT, גם אם המכשירים נרכשו על ידי העובד עצמו. הודות לקונסולות ניהול תחנות קצה של Teraworks תוכלו להגדיר, לאבטח ולהריץ יישומים בענן, תוכנות ופרויקטים – בהקשת אצבע.

הפצה והתקנה של תוכנות

הארגון שלכם משקיע שעות ארוכות על התקנת תוכנות לכל משתמש בנפרד? שוכרים אנשי מקצוע מיוחדים לצורך חינוך והטמעה של תוכנות ניהול לקוחות וסחורה? ב-Teraworks מזמינים אתכם להשקיע פחות כסף, פחות זמן ולהניב יותר רווחים.

עם Teraworks תוכלו להתקין תוכנות בכל יחידת משתמש שתרצו בצורה מסודרת, על פי הגדרות תפקיד ומטרות מוגדרות מראש. השקיעו את הזמן היקר בדברים החשובים באמת.

ניהול מערכות הפעלה

משתמשים בשירותיו של טכנאי רק בשביל להתקין מערכות הפעלה בכל פעם מחדש? באמצעות המערכות של Teraworks תיהנו מיכולת אוטומטית להקצאת מערכות הפעלה לרבות:

 1. יצירת image לדיסקים
 2. פריסת image מהירה לעשרות תחנות בו זמנית
 3. העברה פשוטה בין גרסאות של תוכנות בלי לקום מהכסא

ניהול מערכי אבטחה משוכלל

בואו לנהל את מערכות המידע הארגוניות שלכם, לבצע תיקונים שוטפים, לעדכן ולנהל מערכות הפעלה וספקי צד שלישי בקלות ובפשטות.Adobe®, Oracle®, Mozilla® ו- Symantec ™, כולם בידיים שלכם.

מערכות הניהול של Teraworks מאפשרות לכם לנהל בדיקות אבטחה של IT ולזהות נקודות תורפה באמצעות סריקות מותאמות אישית.

.. למה אתם מחכים?