וובינר חינמי: Backing up your IAM to stay compliant - Teraworks
וובינרים

וובינר חינמי: Backing up your IAM to stay compliant

מעין  |  22 פבר 2023

בעידן הדיגיטלי של היום, מערכת ניהול זהויות וגישה (IAM) היא הרכיב הרגיש ביותר מבחינת אבטחת סייבר של כל ארגון.
כיוון שהיא משמשת לניהול זהויות משתמשים, אימות משתמשים ואישור גישה מאובטחת לכל המשאבים והיישומים של הארגון, לרוב היא החוליה החלשה. זאת ועוד – יש בה המרכיב האנושי, והוא רגיש במיוחד.
עם האיום הגובר של התקפות סייבר וכדי להבטיח שהארגון שלך עומד ברגולציות הרלוונטיות, יש להבטיח שתהליכי ה-IAM של הארגון שלך יהיו תמיד מעודכנים ומוכנים לביקורת. מה שמעלה את השאלה – האם למערכת ניהול הזהויות והגישה של הארגון שלך יש גיבוי?

אז מדוע גיבוי IAM חשוב?

קיימות מספר סיבות למדוע חשוב שיהיה גיבוי מקיף ומעודכן בכל זמן נתון בארגון:

Compliance: תקנות ורגולציות רבות דורשות מארגונים לקבל תוכנית גיבוי ושחזור עבור מערכות ה-IAM שלהם, כמו SOC2, ISO 27001, ועוד.

שחזור במקרה של אסון: מתקפת סייבר, טעות אנוש או אירוע בלתי צפוי אחר במערכת ה-IAM שלכם יכולה לגרום להשבתת הארגון כולו. זמן ההשבתה הזה יכול להיות ארוך ולהגיע לפעמים למספר שבועות ומעלה. גיבוי עדכני של IAM שלך יעזור לך להתאושש מהר יותר ולמזער את פרק הזמן הקריטי בו הארגון מושבת (RPO ו-RTO נמוכים).
בנוסף, במידה ומערכת ה-IAM בארגונך אינה זמינה, הארגון שלך לא יוכל לבצע פעולות עסקיות קריטיות, מה שעלול לגרום לאובדן הכנסה, לפגיעה במוניטין הארגון, ולחשוף את הארגון לתביעות מלקוחות ולקנסות משפטיים ורגולטוריים.

שקט נפשי: כדי שארגון יוכל לעבוד כמו מכונה משומנת, גם הנפש צריכה להיות רגועה. הידיעה שה-IAM שלך מגובה וניתן לשחזר אותו במהירות במקרה של בעיה, יכולה לתת לך שקט נפשי ולעזור לך לישון טוב יותר בלילה.

בחירת פתרון הגיבוי הנכון היא קריטית כשזה מגיע למערכת ניהול הזהויות והגישה הארגונית שלך.
כיוון שמדובר במידע רגיש, חשוב לוודא שהפתרון שאתם בוחרים בו עומד ברגולציות כמו SOC2, מתעדכן תדיר, ומומלץ על ידי פתרון ה-IAM שלכם.

אם נסכם, גיבוי IAM הוא חלק חיוני מאסטרטגיית אבטחת הסייבר של כל ארגון. על ידי גיבוי של מערכת ה-IAM שלכם, תוכל להתאושש במהירות מטעויות אנוש ומתקפות סייבר, להגן על הנתונים הרגישים של הארגון שלך ולעמוד בדרישות התאימות לתקנות. ללא אסטרטגיית גיבוי אמינה, הארגון שלך עלול להיות בסיכון לנזק פיננסי ומוניטין, כמו גם בסיכון לעונשים משפטיים ורגולטוריים.

רוצה לדעת עוד על איך להפוך את הארגון שלך ל-compliant?

הירשם לוובינר החינמי שלנו!
אנו מזמינים אותך להצטרף לוובינר הקרוב שלנו בנושא "Backing up your IAM to stay compliant".
בוובינר נסקור את המגמות והתובנות העדכניות ביותר בגיבוי IAM ונספק עצות מעשיות שיעזרו לך לשמור על ליצור ולשמור על ה-compliance בארגון שלך.

מתי: יום שני, 27.02.2023, שעה 11:00, 45 דקות.

למי מתאים: CISOs, IT admins, Okta admins וכל מי שרוצה להגן על הארגון שלו.

להרשמה לחץ כאן: https://lp.teraworks.com/backing-up-your-iam-to-stay-compliant-webinar

אנחנו נהיה שם עם הדוברים המומחים שלנו שישתפו את הידע והניסיון שלהם, יענו על שאלות ויעזרו לכם להבטיח שה-IAM שלכם תמיד מוכן לביקורת.
נתראה שם!