אימוץ Teraworks :Zero Trust, האינטגרטור המוביל בישראל - Teraworks
בלוג

אימוץ Teraworks :Zero Trust, האינטגרטור המוביל בישראל

teraworks  |  07 מאי 2023

בנוף הדיגיטלי המתפתח במהירות של היום, ארגונים מתמודדים עם אתגרים חסרי תקדים בכל הנוגע לאבטחת סייבר. גישות אבטחה מסורתיות הנשענות על הגנות היקפיות ומודלים מבוססי אמון אינן מספיקות עוד כדי להגן על נתונים רגישים מאיומי סייבר מתוחכמים. כאן נכנס לתמונה הרעיון של Zero Trust, וחולל מהפכה בדרך שבה ארגונים ניגשים לאבטחה. בפוסט זה בבלוג, נחקור את העקרונות של Zero Trust ונדגיש את Teraworks Cloud Solutions כמשלבת Okta המובילה בישראל, מה שמעצים ארגונים לאמץ את אפס אמון בביטחון.

 

teraworks implement zero trust

 

הבנת Zero Trust:

Zero Trust היא מסגרת אבטחה המאתגרת את מודל האבטחה המסורתי מבוסס היקפי. במקום לתת אמון אוטומטי במשתמשים ובמכשירים בתוך הרשת, תכונת אפס אמון נוקטת בגישה של "לעולם אל תבטח, תמיד תאמת". זה דורש אימות רציף של כל משתמש, מכשיר ובקשה לפני הענקת גישה למשאבים רגישים.

 

Teraworks: שותף מהימן במסע Zero Trust:

כשמדובר בהטמעת Zero Trust בארגון שלך, שותף אמין לצידך הוא חיוני. Teraworks עומדת בתור האינטגרטור המוביל של Okta בישראל, ומביאה שפע של מומחיות וניסיון שידריכו אותך במסע האפס אמון שלך.

 

למה אוקטה?

בלב היישום של Zero Trust עומד הצורך בפתרון ניהול זהות וגישה חזק (IAM). Okta ספקית מובילה לניהול זהויות וגישה, מציעה פלטפורמה מקיפה שמתיישרת באופן מושלם עם העקרונות של אפס אמון. על ידי מינוף היכולות המתקדמות של Teraworks ,Okta מאפשרת לארגונים לבסס בסיס איתן ליוזמות הגנת הנתונים בענן שלהם.

 

טרהוורקס מטמיעה את אוקטה להגנה מפני מתקפות סייבר

 

שחרור כוחה של אוקטה:

הפלטפורמה של Okta מספקת מגוון רחב של תכונות המתאימות לעקרונות Zero Trust, כולל:

Teraworks :Adaptive Multi-Factor Authentication (MFA) ממנפת את יכולות ה-MFA של Okta כדי להבטיח שרק אנשים מורשים מקבלים גישה למשאבים קריטיים. על ידי הטמעת גורמים כגון ביומטריה, הודעות דחיפה או אסימוני חומרה, ארגונים יכולים לשפר את האבטחה מבלי להקריב את חווית המשתמש.

 

Single Sign-On (SSO): פונקציונליות ה-SSO של Okta מפשטת את תהליך הכניסה למשתמשים תוך שמירה קפדנית על גישה. Teraworks מסייעת לארגונים בפריסת פתרונות SSO, המאפשרת גישה חלקה ומאובטחת על פני מספר יישומים וסביבות.

 

Teraworks :User Lifecycle Management ממנפת את יכולות ניהול מחזור חיי המשתמש של Okta כדי להפוך את תהליכי הקצאה, ביטול הקצאה וניהול גישה לאוטומטיים. זה מבטיח שלמשתמשים תהיה רמת הגישה המתאימה בהתבסס על התפקידים שלהם, ומפחית את הסיכון לגישה לא מורשית.

 

API Access Management: ניהול הגישה ל-API של Okta מאפשר לארגונים לאבטח ממשקי API ומיקרו-שירותים, ומבטיח שרק בקשות מאומתות ומאושרות יעובדו. Teraworks עוזרת לארגונים ליישם את המרכיב החיוני הזה בארכיטקטורת אפס אמון, תוך שמירה על נתונים קריטיים.

 

הגנה על מידע רגיש ונתונים של ארגונים מפני התקפות סייבר

 

אימוץ אפס אמון עם Teraworks:

בתור האינטגרטור המוביל של Okta בישראל, Teraworks  מחויבת לעזור לארגונים לאמץ את Zero Trust ולשפר את עמדת האבטחה שלהם. עם המומחיות העמוקה שלנו ביישום פתרונות Okta, אנו מספקים שירותי ייעוץ מותאמים, אינטגרציה חלקה ותמיכה מתמשכת כדי להבטיח תהליך יציב של תכונת אפס אמון.

 

סיכום:

בנוף האיומים של היום, שבו מתקפות סייבר ממשיכות להתפתח, הסתמכות רק על הגנות היקפיות כבר לא מספיקה. אימוץ הפיצ'ר, עם המומחיות של Teraworks, מאפשרת לארגונים להגן באופן יזום על הנתונים הרגישים שלהם ולהפחית סיכונים. בתור האינטגרטור מספר אחד של Okta בישראל, Teraworks מחויבת להעצים ארגונים במסע Zero Trust שלהם, לספק להם את הכלים והמומחיות הדרושים כדי לנווט בביטחון בנוף אבטחת הסייבר המתפתח.

צרו איתנו קשר עוד היום כדי לנצל את מלוא הפוטנציאל של Zero Trust ולאבטח את הנכסים הדיגיטליים של הארגון שלכם.